Kurumsal

Her Şey Nasıl Başladı

Biz,

Ülkemizde ilk defa Buğday, Havuç ve Jojoba yağlarının üretimini gerçekleştiren Yonca Gıda Kozmetik olarak sektöre adım attık. 90'lı yıllardan bu yana ülkemizde yetiştirilen bitki ve tohumların değerlendirilerek katma değer kazandırılmasında öncü rol oynamaktayız. Yılların getirdiği tecrübe ve ticari dostluklarımız ile dünyanın birçok bölgesine, kozmetik ve doğal sağlık ürünleri alanında 50'ye yakın hammadde tedariği ve özel üretimlerle, yerli ürünlerimizi ve ürünlerimizin kalitesini gösterdik. 
2010 yılında ABCS Gıda Kimya Makine Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurumsal yapımızı güçlendirerek, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla değişen koşul ve ihtiyaçlara göre ürün yelpazesini genişletmiştir. Halen 500’ün üzerinde hammadde ve bitmiş  ürün tedarik etmeye devam etmekteyiz.
Bizler,
Ar-Ge laboratuvarımızın faaliyete geçmesi ile yeni ürünlerin üretimi için çalışmalara hız vererek halk sağlını korumak ve ülke ekonomisine katma değer sağlayarak dışa bağımlılığı azaltmayı hedeflemekteyiz. İnsan sağlığına ve cildine zarar veren p
etro kimya ürünlerinin, kozmetikte kullanımının engellenebilmesi ve toplumun bilinçlendirilmesi için bilimsel verilere ve referanslara dayanarak doğru bilgilendirme ve üretimi yapmayı önemli bir görev saymaktayız.